Premier Padel

418 artikelen — pagina 6 van 21

Mike Yanguas gebaart tijdens een wedstrijd op een indoor padelbaan
Columns·5 augustus 2026

"Mijn droom is om mijn hoofd te verslaan" - Mike Yanguas rekent af met zichzelf in Londen

Netpaal met CUPRA FIP Tour-branding op een lege padelbaan
Evenementen·5 augustus 2026

Padelkalender na Londen: drie weken zonder Premier Padel en Venezuela valt weg

Padelbanen op sportpark De Schelp in Biddinghuizen tijdens het Pinkstertoernooi van BAS Tennis en Padel
Groei & Trends·5 augustus 2026

De wereld zoekt 49 procent vaker naar padel, Nederland staat al een jaar stil

Christian Medina Murphy bereidt een smash voor op de padelbaan in LTA-tenue
Toernooien·5 augustus 2026

Premier Padel Londen: Christian Medina Murphy als enige Brit door naar de tweede ronde

Christian Medina Murphy in actie met zijn racket tijdens een indoorwedstrijd op de Premier Padel Tour
Toernooien·4 augustus 2026

Premier Padel Londen: twee Britse wildcards eruit, Christian Medina Murphy houdt stand in Olympia

Vijf padelspelers met rackets poseren voor Tower Bridge en de skyline van Londen
Evenementen·4 augustus 2026

Premier Padel Londen kijken in Nederland: tijden, zenders en de gratis YouTube-route

Twee speelsters duelleren aan het net tijdens een Premier Padel-wedstrijd
Internationaal·4 augustus 2026

Premier Padel Londen: hoofdtabel van start in Olympia, Coello en Tapia pas woensdag in actie

Alejandro Galan en Federico Chingotto vieren hun titel in Pretoria met de trofee in de hand
Columns·3 augustus 2026

Nog 890 punten: Galán en Chingotto hebben de titelrace opengebroken

Federico Chingotto en Alejandro Galan vieren hun overwinning op de baan
Columns·3 augustus 2026

De Padelweek: Galán en Chingotto winnen Pretoria, reeks van 27 finales gebroken (27 juli – 2 augustus)

Aimee Gibson en Catherine Rose juichen naast de baan tijdens een Premier Padel-toernooi
Internationaal·3 augustus 2026

Premier Padel Londen: acht plekken te verdelen in de kwalificaties, hoofdtabel start dinsdag

Federico Chingotto en Alejandro Galan vieren hun overwinning op de baan
Internationaal·2 augustus 2026

Premier Padel Pretoria: Galán en Chingotto winnen na tiebreak, ook Triay en Brea pakken titel

Javi Leal en Fran Guerrero overleggen tijdens hun wedstrijd op het Premier Padel-circuit
Internationaal·2 augustus 2026

Premier Padel Pretoria: Leal en Guerrero breken reeks van 27 finales van Coello en Tapia

Martina Calvo en Claudia Fernandez vieren hun overwinning op de padelbaan
Columns·2 augustus 2026

Martina Calvo en Claudia Fernández halen in hun eerste toernooi samen meteen de P1-finale

Juan Lebron en Leandro Augsburger omhelzen elkaar na een gewonnen wedstrijd op het Premier Padel-circuit
Internationaal·31 juli 2026

Premier Padel Pretoria: Javier Leal en Francisco Guerrero schakelen Juan Lebrón uit in drie sets

Padelspelers overleggen op de bank tijdens een pauze in een wedstrijd op het Premier Padel-circuit
Columns·31 juli 2026

Op 1.339 meter verdwijnt de lob, en dat zegt meer over padel dan over Pretoria

Padelprof slaat een forehand tijdens een wedstrijd op de Premier Padel-tour
Internationaal·31 juli 2026

Premier Padel Pretoria: Coello en Tapia overleven driesetter tegen Alonso en Goñi

Padelspeler slaat een forehand tijdens een Premier Padel-toernooi in 2026
Internationaal·30 juli 2026

Premier Padel Pretoria: Di Nenno en Navarro stranden in de achtste finales tegen reekshoofd twaalf

Manuel Castano en Enrique Goenaga klappen af tijdens hun wedstrijd op de Premier Padel-tour
Internationaal·30 juli 2026

Premier Padel Pretoria: twee reekshoofden onderuit, Triay en Brea stappen donderdag in

Padelprof reageert na een punt tijdens de tweede ronde van het Premier Padel P1 in Pretoria
Internationaal·29 juli 2026

Premier Padel Pretoria: Coki Nieto en Jon Sanz uitgeschakeld, Coello en Tapia winnen in twee sets

Overzicht van de drie verlichte padelbanen in de arena van de Premier Padel P1 in Pretoria
Internationaal·29 juli 2026

Premier Padel Pretoria vanaf vrijdag alleen bij CANAL+, gratis YouTube-stream stopt donderdag